O dvou teplých kamarádech.

17. března 2011 v 21:50 | Verů |  O dvou teplých kamarádech
Moje a Kamči práce :)
Takovej..lehčí Frikey. Už bylo moc Frerardů a Waycestů :D

Mikey:
Kde sem jen nechal mozek?říkal jsem si pro sebe při písemce. Ještě že Frank má něco v hlavě. Skoro celou písemku sem od něj opsal a nikdo nic neviděl. Jak jsou ty učitelé blbý. Ale měl k nám přijít nějakej novej. Nebo spíš- nová. Nějaká kočka doufám. Zazvonilo a já šel s Frankem po chodbě kde do nás kaddej vrážel a pošklebovali se nám. Nikdy nás nepochopí ani my je.
Frank:
Zase jsme psali z matiky. Mam to štěstí, že mě matika jde. Mikey na tom tak dobře neni. Chodíme spolu do třídy už od 1 třídy a nedáme bez sebe ani cigaretu. Nikdy mu matika nešla, pro jeho štěstzí seděl se mnou a opisoval. Po hodině jsme si to šli spolu po chodbě mezi tima hoperama a kreténama, co nemají styl. Docela jsme se vyjímali. Ještě Mikeyeho brácha, Gerard. Nás prostě nikdo nepřehlídl, jak jsme byli jiní. A taky nám to dávali dost najevo. Ale co. Já měl Mikeyeho a on měl mě a bráchu. Nikoho dalšího jsme nepotřebovali.
Mikey:
Následovala angličtina a děják. Jak já nesnáším školu. Aspoň že je s Frankem sranda. Je to můj nejlepší kamarád. Už od první. Vždycky jsme k sobě byli umřímní. On byl dokonalej. Můj dokonalej kamarád. Akorát do něj Gerard trochu dělal. On byl gay. Mě to bylo fuk. Vadilo mi ale že se ho můj vlastní teplej brácha pokoušel sbalit.
Frank:
Konečně bylo po škole a my se s MIkeyem vydali k němu domů. Nikdo tam ještě nebyl, takže jsme si vlezli na gauč a zapli telku. Dávali Comeback. Ten Ozák je takovej mentál. Co vám budu povídat. Řechtali jsme se s Mikeyem celou dobu.
Mikey:
Bylo mi divný že tu není Gerard ale byl jsem rád. Určitě někde rajtuje po nějakym klukovi. Dal jsem si ruku kolem Frankových ramen. Podíval se na mě a usmál se. Vypadal tak rozkošně. Uklidni se Mikey!okřikl jsem se. Jsi na holky ne na kluky zvlášť na nejlepší kamarády.
Frank:
Když mě Mikey vzal kolem ramen, polilo mě horko. Ale přitulil jsem se ještě blíž. Je mi s nim dobře. Comeback už skoro končil a já byl zvědavej, co budeme dělat, jelikož do domu vstoupil Gerarda a občas mě tak trochu nabaluje. Mikey vždycky tak žárlivě kouká..
Mikey:
Když Gerard vstoupil úplně se mi obrátil žaludek a ruku z Frankových ramen sundal."Ahoj.."pozdravil jsem nenuceně.Ani mě nepozdravil.Sednul si vedle nás, no, spíš vedle Franka a objal ho kolem ramen stejně jako já předtím. Jak já žárlím! Žaludek se mi znovu obrátil.
Frank:
Usmál jsem se na Gerarda a cítil se jako v ráji. Napravo Mikey na levo Gerard v televizi muj nejoblíbenější seriál.Mikey se najednou zvedl a nechal mě tam s Gerardem. Začli jsme si povídat o zážitcích z dětství. Jo měli jsme si co říct. Když se mikey vrátil nesl krabici. Vybouhl jsem smíchy když jsem spatřil její obsah. Ostatně Gerard taky. Mikey přinesl autodráhu a my začali stavět aby jsme si mohli zajezdit pořádný Ralley.
Mikey:
Když jsem se v jednu chvíli podíval na Franka jak se usmívá na Gerarda, polilo mě horko a ucítil jsem pot na krku. Řekl jsem že du na záchod a přitom šel do svýho pokoje. Musel jsem se převlíct, nebudu jim tam dole smrdět. Když jsem přišel zpátky spadla mi čelist.Nemohl jsem uvěřit. Oni se líbají!
Frank:
Ani jsem se nenadál a byli jsme s Gerardem v sobě. Strašně mi rajcoval a to jsem si nikdy nemyslel, že bych byl na kluky. krásnou chilku nám přerušil Mikey, kterek se vrátil ze záchoda, kde se asi stačil i převlíct. "Ehmm, promiňte" vykoktal ze sebe a namířil k sobě do pokoje. Koukli jsme se s Gerardem na sebe. chtěl jsem za nim jít, ale Gerard mě chytl za ruku a nechtěl pustit.
Mikey:
Ještě jsem slyšel jak Frankie říkal ať ho Gee pustí. Gerard nechtěl. Podíval jsem se na ně ze dveří. Měl bych mu jít pomoct? Ale s čim bych mu měl pomáhat? Je rád. Určitě jo. Ale stejně jsem slyšel jak furt kvílel.
Frank:
Konečně jsem se mu vytrhl a vyrazil za Mikeyem do pokoje. Ležel na posteli a koukal do stropu. lehl jsem si vedle něj na postel. Cítil jsem, že se klepe a má lesklý oči. Ani se na mě nepodíval. Dělal, jako bych tam nebyl a mě to začalo bejt líto
Mikey:
Přišel za mnou. Věděl jsem že příde. Budu ho irnorovat. Podíval jsem se na něj. Nemohl jsem to víc vydržet. Usmál se. Měl jsem chuť ho políbil. Ale proč? Proč teď najednou? A kdybych ho políbil, vtrhl by sem bratr a měl by z toho děsnou srandu. Moje rty se přiblížili k těm jeho.
Frank:
Mikey mě políbil. Nedokážu so to vysvětlit, ale líbal líp než Gerard. Jeho jazyk jemně prohledával moje ústa a vyndaval mi kousky jídla ze zubů podle mého očekávání vtrhl do pokoje Gerard. Hupsl na nás a začal k nám dobývat jeho jazyk. Mikey se ale nasral vyhodil Gerarda z postele a následně z pokoje.
Mikey:
Vrátil jsem se zpátky k Frankovi. Zazubil jsem se na něj. Měl jsem bělostný zuby od těch orbitek zatímco Frank vypadal že si zuby nečistil dloouhou dobu. Ale byl roztomilej.
Frank:
Mikey divně zakašlal. Jsistil jsem, že mu v krku uvízl kousek mojí okurky. Musel jsem se smál. Všechno tak nějak vykašlal a vrátil se zpátky ke mě. Já mu pomalu sundaval tričko a jezdil jsem prsty po jeho zádech. Chvěl se slastí.
Mikey:
Frank mě hrozně vzrušoval.Když mi sundával tričko,chvěl jsem se a už teď vzdychal.Sundal jsem mu tričko a on mě začal líbat."Mikey.. chci tě!"pošeptal mi do ucha.
Frank:
Hned jak jsem to dořekl, tak ze mě MIkey začal trhat oblečení jako godzila. Docela jsem koukal, ale pak jsem začal spolupracovat. Byli jsme oba nazí a jemně o sebe třeli rozkroky. Líbal jsem Mikeho na hrudi. Měl krásné ploché břicho s pár svaly.
Mikey:
Měl větší skušenosti tak jsem to nechal na něm. Otočil mě, vzal si gel, natřel si ptáka a pomalu ho do mě strčil.Byl úžasný. Navíc jsem ještě nešukal ani s holkou ale Frank, Frank mi vynahradil i tu holku.
Frank:
Vykřikli jsme svoje jména a udělali se. Bylo to krásný. S nikym jsem nic hezčího nezažil. Usnul jsem s Mikeyem v objetí. A zdáli se mi jenom ty nejkrásnější (nejnadrženější) sny.
Mikey:
Spali jsme až do rána. Byl jsem po tom docela unavenej. Já ho miluju. Ano, už je to tak, miluju Franka. Svého nejlepšího kamaráda. Když jsem se vzbudil, Frankie pochrupoval a já ho nechtěl budit. Byl tak roztomilej. Na nástěnce jsem měl fotky od první do devátý třídy s Frankem. On byl vždycky tak rozkošnej.
Frank:
Ráno jsem se probudil. Mikey na mě koukal. Neodolala jsem a spojil naše rty. Byli suché a lehce mu smrdělo z pusy, ale já ho chtěl cítit. Cítit jeho tělo a jeho dech na mém obličeju. Miluju ho, jako nikoho. Miluju ho už pár let a nikdy nepřestanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vavi vavi | 6. června 2011 v 20:29 | Reagovat

to se vam povedlo devcata nic lepsiho bejt nemuze (chudak gerARD TAKHLE HO ODSTRČIT

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 7. června 2011 v 20:28 | Reagovat

[1]: Caps lock zlato :D (no co... :D)

3 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | 7. června 2011 v 20:31 | Reagovat

[1]: Caps lock zlato :D  (no co... :D)

Ty vole ze mě táhne pivo a nevim proč :D Kdyby ze mě táhla deci müllera, dolitý vodou z vodovodu, tak to chápu, ale takle fakt nevim :D
Jo a kdy to triko a odpověď už 2 měsíce tenhle tejden neberu ju :D

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | 7. června 2011 v 20:36 | Reagovat

Do pr.... sem nevychytala :D

5 vavi gee way vavi gee way | 19. června 2012 v 13:24 | Reagovat

už si na te caps lock budu dávat pozor,brouku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama