Pipíci 2.díl

14. března 2011 v 11:14 | Verů |  Pipíci
Frank měl tolik drzosti, že si vlezl k nám do sanitky a to jsme byli ještě pořád nazí a vyděšeně na něj koukali. Chtěl zkontrolovat Bertovo stav. Náhle ale vyjel po mě. Začal jsme se bránit, ale ten zmetek měl větší sílu než já. (Divný :D) Díky bohu otevřela dveře sanitky nějaká naštvaná sestra, takže Frank se nezmoh na nic jinýho než mi strčit jazyk do krku. No nezmohl..spíš nestihl. Sestra začala řvát na Franka, co si jako myslí, že je ve službě a at si tohle nechá na večer. Musel jsem se smát. On se sebral a odešel. Sestra popadla lehátko s Bertem a se slovy "pane.." "Way, Gerard Way" "Pane Way, teď můžete jít my se o něj postaráme a zítra se stavte" "Děkuji, naschle" Ještě jsem dal Bertovi pusu na čelo a odešel.
Musel jsem si jít do Bistra dát kafe. Jsem trochu mimo kvůli tomu nadrženýmu blbečkovi. Chudák Bertík..Musel se na to koukat a ani nemohl nic dělat..Nebo se přidat..Ale vlastně..mě se to líbilo.
.
Jeho dotyky..sk

oro až surový dotyky na mém těle mě docela vzrušovali. Gerarde ne! Miluješ Berta, on miluje tebe! Říkal mi hlas v hlavě...
Vychutnával jsem si chut kávy, když s emi začalo chtít strašně chcát.
Běžel jsem na záchod, ale při otevření dveří mě čekalo nemilé, teda možná i milé překvapení. V tu chvíli jsem vůbec nevěděl. V zrcadle stál muj násilní a usmíval se na svůj obraz jako kdybych ho právě kouřil. Sakra Gerarde na co to pořád myslíš! Chtěl jsme se obrátit a utéct, ale už bylo pozdě. Všiml si mě. Udělal krok blíž a začal si šahat podivně na pásek. Tělo se mi začalo třást, ale pak mi probliklo hlavou..No spíš koulema (Promin Dádo :D) Vlastně proč ne.. Jo jsem hajlz, ale Bert se mi už dávno přiznal, že si to jednou rozdával s nějakym chlápkem u nás doma.. Fuj v naší posteli..:/..A navíc Frank je tak přitažlivej!
Nechal jsem se zatáhnout do kabinky. Nic jsem nedělal, jen nehybně stál neschopen slova. Frank zamkl a začal mi stahovat kalhoty. Lízal mě po celém těle a postupoval níž a níž. Když došel dolů, jemně jsem vzdychl. Bylo to úžasné. Udělal jsem se mu do pusy a on se na mě podíval těma jeho psíma očima, poslušně polikal a na závěr se olízl, jak kočka po mlíčku. Překvapilo mě, že nic nechtěl oplatit, jen se zvedl a odešel. Já ještě pár minut stál na hajzlu s kalhotama dole. Ostatní návštěvníci Bistra na mě koukali jak na nějakýho úchyla, co chce ošukat každýho chlapa na wc.
Vzpamatoval jsem se, oblík si kahoty, umyl ruce a vyletěl pryč. V Bistru na mě ještě každej koukal jak na uplnýho magora.
Chodil jsem jak mrtvola s myšlenkama Bert, Frank, Frank, Frank, Bert...Čim dál, tim víc jsem myslel na Franka. Musel jsem se jít vyspat!
Doma mě ovšem pohled na rostoucí květinky tak rajcoval, že jsem neodolal. Když jsem si to dával a byl konečně chvilku v klidu a myšlenkama jen na mym jointu , vzpoměl jsem si na příběh ze záchodů. KURVA! zase ten Frank! Mizačaroval mozek nebo co! Snažil jsem se myslet na Berta, ale moje myšlenky mě pořád táhly na Frankovo rozkrok.
Dal jsem si sprchu. Stékající voda po mém údu mě připoměla Frankovo sliny. Vyděšeně jsem vypl sprchu, ani se neutřel a zalezl do postele s myšlenkama, co se to se mnou děje?..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 14. března 2011 v 17:10 | Reagovat

Ach...pipíci.... :D

2 Verunka Way Verunka Way | Web | 14. března 2011 v 23:09 | Reagovat

:D:D:D

3 vavi way vavi way | 14. srpna 2011 v 21:09 | Reagovat

To je něco tak krásnýho.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama