Pipíci 3.Díl

14. března 2011 v 20:05 | Verů |  Pipíci
Ráno jsem se probudil vyděšenej k smrti. Bral jsem si Franka a Bert nám šel za družičku, oblečenej do růžových šatů s korunkou na hlavě. Vlasy měl spletený do copánků. Franků, Berte? ...Zašeptal jsem..BERT! Já málem zapoměl, vždyt je v nemocnici. Hodil jsem na sebe tričko s Evou a Vaškem a černý kalhoty z Terranovy. V koupelně jsem umyl ten zjev koukající na mě ze zrcadla, prohrábl si rukou vlasy...Chtělo by to novou barvu, už začínam šedivět. A vyrazil za Bertem. Ani jsem si nedal svou obvyklou ranní dávku. Bez Berta to neni ono. Za plotem jsem se ještě podíval na sví milované kytičky.."Bye, BYe" Zamával jsem jim a odjel.

Bert ležel bezmocně na lůžku a koukal do blba. Přišel jsem k němu a stiskl mu ruku. Berte řekl jsem konejšivě. On se na mě šťastně podíval "Těšil jsem se na tebe" "Já na tebe taky, ale zbytečně nemluv, jsi moc slabý. Doktor řekl, že tě tak za tejden pustí. Proč jsi mi to proboha udělal? Víš jak jsem se o tebe bál?!"
" Ehh dokážu si to představit." J
Jenom jsme s ena sebe podívalo a ozvalo se klepání na dveře. Vstoupil Frank. FRANK! Chytil jsem Berta silněji. Měl jsem strach ale zároveň jsem chtěl po něm skočit. Ale co Bert...
"Na chvilku Gee" ZAvolal si mě s vážným tonem. Vyšel jsem za ním na chodbu a on mě vedl k němu do kanceláře. Konverzace byla pouze o Bertově stavu. Jakmile jsme vstoupili do kanceláře, zabouchl dveře a divoce mě políbil.
"Gerarde já tě chci!"
"Frankie, něco mě k tobě strašně táhne, ale Bert mě teď potřebuje a tebe ani..." Nedořekl jsem to, Frank mi totiž vlepil neodolatelnýho francka.
Jeho ruce zajeli pod mé tričko a tělo se mi začalo třást. Neotálel jsem a začal mu rozepínat poklopec. Vyslíkl mi tričko a posadil mě do křesla. Podíval se na mě vyčůranym pohledem, sklopil nějakou páčku vedel křesla a z něho se stala měkká postel. Usmál se a se slovy Chci Tě Gee si na mě lehl. "Já tebe víc" Slékal jsem mu trčko, jelikož jsem měl už to svoje dole. Prstem jsem mu hladil jeho krásný tetování. Byl jsem nadrženej jak koza na seno. Kalhoty jsme měli už oba dole a on se ujal mého kamaráda. Nejprve ho jen ladně a nepatrhě hladil a lízal, pak ale přitlačoval a zrychloval..Chlapec se vyzná, jelikož když jsem se cítil fakt jak dítě u telenovely toho nechal a vrátil se zpět na mé bradavky. Krásnou chvilku, ale přerušil mobil s písničkou "Maminka je právě na drátě..." Frank se začervenal a šel to zvednout.
Hovor netrval ani minutu, Pro mě dost nezvyklí, to je s mámou pořád a měl už Gerardek oběd a tak. Asi to znáte. Frank se vrátil zpátky a my mohli pokračovat.
Ted jsem se převedl já. Vzal jsem ho na férovku do pusy. Nejprve jen jemně lízal, ale pak kouřil jak se patří. Feemu se to očividně líbilo. Naše vzdechy byli tak hlasitý, až jsem se bál, aby někdo nepřišel.
Frank si mě dal pod sebe, chytl za boky a byl ve mě. Udělali jsme se skoro ve stejnou chvíli.
Oblíkli jsme se a ještě chvilku seděli v objetí, Je to trapné ale vůbec se neznáme. Frankovo rodiče se zabili před 5-ti leti při autonehodě. Muselo to pro něj bejt hodně těžký. Než se dostal na práci dokrota, dělal v Gay baru. Taky ale měl i radostnou zprávu. CHodili jsme spolu na základku. No základku..Jmenovalo se to škola pro sexuálně narušené děti. Tak mi řekli, že muj frantík neni jenom na čůrání a prdelka na kakání.
Při východu z kanceláře jsem málem vyprskl smíchy. Lidi měli přilepený uši na dveřích a div nám nespadli k nohoum. A já? Pyšně jsem prošel a měl namířeno za Bertem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama