Pipíci 7.díl

11. července 2011 v 12:12 |  Pipíci
Gerarde, slyšel jsi o počinech Waycest a Ferard?
Povzdechne si, čeká potíže. "Ne..."
No, celé je to o tobě a Frankovi, nebo tobě a Mikeym, jako o milencích.
Obočí mu vystřelí nahoru "Páni!," říká šokovaně. "Ou páni! Ehm... Jako Ferard, nějaká taková fikce existovala o Panu Spockovi a Kapitánu Kirkovi, takže myslím, že to jenom reprezentuje to, že máme velkou základnu fanoušků, kteří nás uctívají."
Ano, ale oni přece nebyli příbuzní.
Kroutí se, "Hm."
Zkrátka je to vulgární. Ale směje se, "No jo, je to trochu vulgární, ale je to docela vtipný. Spíš to beru jako srandu než vulgaritu."
Možná, ale nečteš to.
"Ne, ani nebudu." zubí se.
Ale to příjdeš o tu scénu ve sprše - ty, Mikey, spousta mýdla a... jsi v pořádku?
Gerard se sesune do křesla, jakoby měl dostat infarkt, pak se napřímí. "Ou, promiň. Pokud jsem v pohodě, může to projít hladce. Jediná věc, o který nemluvím, je moje soukromí, všechno ostatní je hra."
To se k tomuhle celkem hodí :D:D

Frank neváhal a vyběhl za mnou se sekačkou na tjávu.
Udělali jsme ohýnek a všechny kytky postupně spálili. Bohužel nám nedošlo, že se tim zhulíme. A nejen my...Zhulili jsme celou ulici.
Každou chvíli se ozýval smích, který se stupňoval. Nakonec se k našemu táboráčku dochechtávala celá ulice a všichni seděli kolem spálených květin, zpívali a smáli se. My s Frankem nasedli na sekačku a jezdili kolem dokola. Sousedi se po chvilce chtěli přidat protože viděli, že je to fakt zábava. Každý kdo mohl si přinesl sekačku. všechny tipy sekaček. A vyjelo se do ulic. Městem projíždělo několik aut a nechápající účastníci porvozu nadávali, že jedeme pomalu a překážíme. My se jim jenom vysmáli do obličeje.
Několik lidí mělo baterky, takže blikali a křičeli. Z Karlových Varů se rázem stalo LA.
Pomalu jsme se vraceli a každý už zalezl k sobě domů. V Oknech bylo ještě vidět, poněkud veselejší sousedy.
S Frankiem jsme si otevřeli láhev vína. Najednou mi přepadla na něco chuť. Chuť na Franka. Podíval jsem se na něj a předstíral, že mu chci něco pošeptat, ale (ne)úmyslně jsem zavadil o sklenku a jají obsah se vylil Frankovi na kalhoty.
On vyjekl, ale pak asi pochopil a začal sundavat kalhoty. Omlouval jsem se mu a s kalhotama v ruce měl namířeno do koupelny. Stál jsem u umyvadla a pokoušel se ten sajrajt dostal dolů. Do odpadu tekla nechutně červená barva.
V zrcadle jsem si všiml, jak se ke mě dobývá nějaké malé tělíčko. No co si budem povídat..Děsně sexy tělíčko.
Předstíral jsem, že ho nevidim a dál pral kalhoty.
Jeho ruce obmotali můj pas a já se otočil abych ho mohl políbit. Frank se už natahoval pro pusu. Konečně jsem zase cítil jemnost jeho rtů, vlhkost jeho jazyka, který se mi pohyboval v puse a spolupracoval s tím mým. Hráli jsme si spolu a stáli tam snad čtvrt hodiny, než jsem ucítil mokro na chodidlech.
Ucukl jsem a zjištoval, co se stalo. Já kokot nevypl vodu, kalhoty ucpali odpad a voda přetýkala přes okraj umyvadla. Dostali jsme záchvat smíchu.
Najednou, ale z toho ukrtunýho smíchu se neudržel a spadl na mě. Na kluské zemi bylo téměř nemožné udržet se. Spadl jsem a praštil se do hlavy o roh skříňky.
"Gee" Slyšel jsem jak mi volá. Pak mě políbil, což mě probralo. Hbitě jsem ho přetočil pod sebe.
Popadl jsem pěnu a šel napustit vanu. Frankie ležel na zemi a tvářil se jako andílek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama